חימום בית בעזרת חימום תת רצפתי- האם זה נכון?

על מנת לענות על השאלה הזו חשוב להבין מהי- חימום מערכת תת רצפתי הינה מערכת המחממת את המים באמצעות צינורות מים חמים ובמקרים אחרים גם גופי חימום חשמליים שנמצאים מתחת לריצוף של אותו הבית.

בשביל לדעת שזו המערכת הנכונה בשבילכם נעשה השוואה של החסרונות מול היתרונות של המערכת חימום תת רצפתי מתקדם

מהם היתרונות של מערכת החימום התת רצפתי?

היתרון הראשון הינו יעילות- לאחר השוואה עם מערכות אחרונות ניתן להבחין כי מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים היא היעילה ביותר. בנוסף מערכת חימום תת רצפתי באמצעות משאבת חום זו הדרך הכי זולה והכי איכותית הקיימת בשוק למערכת חימום.

היתרון השני הינו השבחת הנכס- בניגוד ליתר מערכות החימום מערכת זו חדשנית ונחשבת כמערכת הטובה בשוק ולכן אם תתקינו אותה שווי נכס הבית שלכם יעלה משמעותית ואם עוד בתים באיזורכם יעשו זאת שווי כל האיזור יעלה רבות.

היתרון השלישי הינו- אסתטיקה- בניגוד למערכות חימום אחרות אותם שומעים מערכת החימום התת רצפתי הינה שקטה לחלוטין. בנוסף את רוב מערכות החימום אנו רואים באופן מתמיד ומערכת החימום הזו אינה נראת כלל מכיוון שהיא מתחת לרצפה ובנוסף בכך היא חוסכת לנו מקום רב וחשוב בבית.

אומנם היתרונות נשמעים זוהרים ומבטיחים תמיד שווה לבדוק לעומק מהם החסרונות של המערכת לפני שאנו קובעים איזו מערכת חימום תכנס אלינו הביתה ולכן-

מהם החסרונות של מערכת החימום התת רצפתי?

החסרון הראשון הינו זמן ההתקנה- לאחר שביתכם נבנה אין עוד אפשרות להתקין מערכת זו.

חימום תת רצפתי מתקדם

החסרון השני הינו עלות ההתקנה- המחיר היקר של ההתקנה לא מתאפשר לכול אחד ולכן הוא בעייתי, אבל אל תשכחו את האיכות והכסף שיחסך לכם בהמשך.

וברגע שהיתרונות עלו על החסרנות בצורה דרסטית ניתן לדעת שזוהי הבחירה הנכונה ביותר לערכת החימום התת רצפי שלכם לבית החדש\ לבית המשופץ . ישנם חברות רבות לחימום תת רצפי מתקדם שלהם יש יתרונות ודברים חשובים רבים ששווה לקחת בחשבון כדי להתקין את המערכת זו. מתק

צור קשר

  • 052-3245507 (מיכה)